MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12601193
nr 1260 1193
Fåtöljer
Ett par, rotting, med lösa dynor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:12:26
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr